Powrót do strony głównej
client-log
Usługi dla najemców mieszkań komunalnych
Wykupy mieszkań

Wychodzimy na przeciw potrzebom lokatorów mieszkań komunalnych, oferując Państwu wsparcie, konsultacje i opiekę nad pełnym procesem wykupu nieruchomości wraz z dodatkowymi benefitami.

W związku ze zmianami wprowadzonymi w polskim prawie, przed najemcami mieszkań komunalnych pojawiła niedostępna dotychczas możliwość wykupu nieruchomości na własność. Rzadko kiedy zdarza się, aby tego typu zmiana w przepisach stwarzała tak korzystne warunki dla najemców. W tym wypadku, najemca ma szansę dokonać korzystnej transakcji nabycia mieszkania przy niewielkiej inwestycji finansowej. W najkorzystniejszym przypadku wykup nieruchomości może odbyć się przy inwestycji na poziomie 10% obecnej wartości nieruchomości. Warto skorzystać z zaistniałych możliwości jak najszybciej, dopóki przepisy nie ulegną zmianie, a kwota odstępnego wzrośnie. Aby przekonać się, w jaki sposób dokonać transakcji wykorzystując dostępne benefity sięgające nawet do 90% wartości, wystarczy skontaktować się z przedstawicielami firmy.

Proces wykupu mieszkania, uwzględniający wszystkie dodatkowe korzyści związane z niską i atrakcyjną ceną złożony jest z szeregu skomplikowanych czynności, dlatego rzadko kiedy jest w stanie osiągnąć go najemca lokalu. Nasza firma posiadając wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, wszystkim najemcom mieszkań komunalnych oferuje usługę, polegającą na kompleksowej obsłudze wykupu nieruchomości. Z naszą pomocą, cały proces przebiegnie sprawnie, a wszystkie formalności zostaną dopilnowane i wykonane w prawidłowy sposób. Gwarantujemy swoim klientom pełny profesjonalizm i maksymalny poziom zadowolenia z tytułu świadczonych usług.