Powrót do strony głównej
client-log
Usługi dla najemców mieszkań komunalnych
Zamiany mieszkań

Realizujemy zamiany mieszkań na mniejsze, większe oraz w innej lokalizacji, dysponując potężną bazą nieruchomości na terenie całej Polski.

Zamiany mieszkań cieszą się coraz większą popularnością na terenie całej Polski. Tego rodzaju transakcja przebiega dużo płynniej i sprawniej, ponieważ łatwiej jest zamienić mieszkanie na inne, niż sprzedać własną nieruchomość, by następnie kupić kolejną. Wyróżniamy kilka najpopularniejszych korzyści zamiany mieszkań. Z reguły zamiana mieszkania z większego na mniejsze wynika z potrzeby zmniejszenia kosztów jego utrzymania, a przy okazji zastrzyku finansowego w formie dopłaty. Z kolei zamiana mieszkania na większe, najczęściej wiąże się z powiększeniem rodziny lub poprawą stabilności finansowej. Z naszych obserwacji wynika również, że pozostałe zamiany spowodowane są potrzebą zmiany lokalizacji zamieszkania lub przeprowadzki z kamienicy do nowoczesnego budownictwa. W każdym z powyższych przypadków nasza firma w imieniu klienta, w sposób kompleksowy przeprowadza wymienione transakcje, dbając o najmniejsze szczegóły. W ramach współpracy, udostępniamy do Państwa dyspozycji potężną bazę nieruchomości na terenie całej Polski.

Zapewniamy kompleksową usługę zamiany mieszkań, udostępniając bazę nieruchomości do zamiany zarówno w obrębie Krakowa jak i dalszych okolic. W zależności od indywidualnych preferencji klientów, rekomendujemy mieszkania znajdujące się w dobrym stanie technicznym, nadające się do natychmiastowego zamieszkania, jak i te, przeznaczone do gruntownego remontu. W zależności od stanu technicznego, metrażu oraz pozostałych czynników wpływających na wartość nieruchomości, specjalizujemy się w zamianach połączonych zarówno z koniecznością oddłużenia, jak i przeprowadzenia dopłaty. W imieniu klienta przeprowadzamy wszystkie niezbędne formalności, a także pomagamy w skompletowaniu dokumentów wymaganych przez Gminę Miejską. Kontrolujemy przebieg zamiany od początku do samego końca, zapewniając klientowi pełne konsultacje i doradztwo podczas trwania całego procesu zamiany.